1999 yılında sıhhi tesisat ürünleri ile pazarlama hizmetine başlayan şirketimiz 2001 yılında siz değerli müşterilerin katkılarıyla ASİLMİX adı altında su armatürleri imal ve pazarlamasında yeni bir marka oluşturmuştur.

2002 yılı itibarıyla tüm Ege Bölgesi’nde pazarlama ağını ve çeşidini güçlendiren firmamız, güçlü ve yenilikçi anlayışıyla değişen piyasa şartları ve rekabet ortamında siz değerli bayilerimize daha iyi, daha rekabetçi ve yenilenen ürün yelpazesiyle hizmet vermeye devam etme arzusu içindedir.

Sektördeki bilgi ve birikimimizi 2011 yılından itibaren inşaat ve proje alanı ile firmamız AYS ATEŞOĞLU, büyük bir başarıyla tamamladığı Lilyum Evleri ile bölgede üst düzey bir projeye imza atarak hedefimizi çağdaş, modern ve kaliteli projelerle yaşam alanları inşa etmeye ve sağlam adımlarla güven içinde ilerlemeyi daima hedefliyoruz.

Büyük beğeni toplayan ve modern şekilde biten, oturma raporu ve kat mülkiyet tapularını sıra sürede teslim ettiğimiz Lilyum Evleri projemizin ardından 2013 yılında başladığımız Pırlanta Evleri’nin 2014 Nisan ayında oturma raporlarını alarak teslimatları yapılmıştır.

2014 yıl başında başladığımız Hasbahçe Evleri‘nin ilk etabı 30/10/2014 tarihinde teslim edilmeye başlanmış, 2015 yılının 5. ayında son bloğun tamamlanmasıyla site tamamlanmıştır.

2015 yılının ortalarında başlayacak Saklıbahçe Evleri ve Ateşoğlu Gold projelerinin temelleri atılacaktır.