1+1 Daire

76 adet geniş kullanışlı ferah 1+1 daire


2+1 Daire

32 adet 3 ayrı tip ve projeden oluşan geniş teraslı 2+1 daire


Mağaza

6 adet mağaza

Cadde Life projemiz İzmir’in göz bebeği olmaya aday yatırım kenti Çiğli ilçesinde, Yeni Çiğli Devlet Hastanesi, Katip Çelebi Üniversitesi, Atatürk Organize Sanayi Sitesi, Ulukent Organize Sanayi Sitesi 2. Hava Ana Jet Üs Komutanlığı, çok sayıda kolej ve okullarıyla, avm’ler, Çanakkale otoban bağlantısı ve yapımı kısa zamanda başlayacak Çiğli, Narlıdere Körfez geçiş projesiyle birlikte kamu ve özel yatırım projeleri hızlanmaktadır ve bu projeler yüksek kazanç ve prim imkanı vermektedir.

Bizler de ilçemizde inşaa ettiğimiz çağdaş ve modern yaşam alanlarında hem yatırım hem de oturmak için bizlerden konut alan müşterilerimize çok yüksek kazançlar elde ettirmeye devam ediyoruz.

Marka güvenirliliğimiz ve tecrübeli uzman kadro ve profesyonel ekiplerimizle bilinçli, sağlam, kaliteli, çağdaş ve modern çizgisi ile yeni konut projemiz cadde life projemiz ile kazandırmaya ve mutlu etmeye devam ediyoruz.

Cadde Life projemiz bölgenin en güzel ve gözde yerindedir 4354 m2 arsa üzerine yoğun talep ve beklenti doğrultusunda 3 blok 2+1 ve 1+1 şeklinde projelendirilmiştir.

  • 76 adet geniş kullanışlı ferah 1+1 daire
  • 32 adet 3 ayrı tip ve projeden oluşan geniş teraslı 2+1 daire
  • 6 adet mağaza şeklinde mimarı projeye sahiptir.

Sitemiz fiziki ve görsel güvenlikli, otoparklı, çim peyzaj alanlarına sahip, yüzme havuzu, çoçuk yüzme havuzu sosyal alanlarına sahiptir..
Dairelerimiz merkezi pay ölçerli kalorifer sistemi, merkezi anten görüntülü diafon, ocak, fırın, davlumbaz ankastre 3’lü set, çimston tezgah, mutfak dolapları mdf, ıslak zemin 1. kalite granit, zeminler 1. kalite laminat parke, duvar kağıtları, ahşap görünümlü pvc doğrama, duvarlar alçı saten, tavanlar özel dekorasyon led havuz, daire giriş hol portmanto, genel banyo özel hilton, asma klozet, gömme rezervuar, akrilik duş teknesi, tamper cam duş kabini kaliteli malzeme titiz işçilik modern çizgisiyle.

Proje

Örnek Daire

İnşaat Fotoğrafları